Szeroki wachlarz usług w dziedzinie ochrony środowiska oferuje firma EKOLAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z Kobylnicy pod Poznaniem. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu badań środowiskowych, dbając o zachowanie najwyższych standardów jakości zgodnie z wymogami normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005 oraz obowiązującymi dokumentami PCA.

Posiadamy nowocześnie wyposażone laboratorium analityczne, w którym podejmujemy się przeprowadzenia badania gleby, badania ścieków czy analizy odpadów. Zakres działalności laboratorium obejmuje również wykonanie badania wody zdatnej do spożycia, jak i analizy wód podziemnych oraz powierzchniowych. Z kolei w naszych pracowniach wykonujemy pomiary środowiska pracy, pomiary hałasu i wentylacji oraz szereg innych. Podejmujemy się przeprowadzeniu wielu specjalistycznych pomiarów, np. pomiarów sprężonego powietrza w zakładach farmaceutycznych.

Nasi klienci mogą liczyć również na naszą pomoc przy wypełnianiu obowiązków wynikających z wymogów Prawa Ochrony Środowiska, takich jak: przygotowanie raportów oddziaływania na środowisko czy sporządzanie wniosków o wydanie pozwoleń wodno-prawnych. Zapraszamy do współpracy.


Ekolab sp. z o.o. - folder

Ekolab sp. z o.o. - projekty unijne

Ekolab sp. z o.o. - ankieta