Ekolab - Akredytowane laboratorium środowiskowe

Laboratorium akredytowane

Ekolab-logotextowe

Świadczymy szeroki wachlarz usług pomiarowych i analitycznych z zakresu ochrony środowiska, środowiska pracy, czystości pomieszczeń, wentylacji, akustyki budowlanej. 

Pomiary i badania wykonujemy w oparciu o system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025 oraz z obowiązującymi dokumentami PCA. 

Szeroki zakres akredytacji nr AB 869 pozwala nam na realizację usług pomiarowych i analitycznych w obszarach regulowanych prawnie. Prowadzimy również pełną obsługę środowiskową inwestycji zarówno na etapie projektowania i przygotowania , jak i na etapie eksploatacji. W tym celu zespół doświadczonych pracowników doradza i pomaga naszym klientom w uzyskaniu niezbędnych decyzji i pozwoleń środowiskowych, przygotowaniu i prowadzeniu sprawozdawczości.

Firma Ekolab Sp. z o.o. zlokalizowana jest w Kobylnicy koło Poznania. Zachęcamy również do skorzystania z naszych usług w oddziałach firmy w Szczecinie i Wrocławiu.

Akredytowane Laboratorium Badawcze

Ekolab Sp z o.o. mający swoją siedzibę w Kobylicy pod Poznaniem, świadczy usługi w dziedzinie ochrony środowiska. W naszych nowocześnie wyposażonym pracowniach i akredytowanym laboratorium przeprowadzamy badania środowiskowe, w tym analizy wody, ścieków, odpadów i wiele innych. Wykonujemy również pomiary akustyczne, pomiary wentylacji i pomiary środowiska pracy.

Ekolab - Laboratorium akredytowane
Referencje

Pracujemy dla najlepszych

Realizując naszą misję, współpracujemy z firmami na terenie całej Polski, dbając o bezpieczeństwo i zdrowie ludzi.

Celem naszej Pracowni Konsultingowej jest zapewnienie pomocy klientom chcącym wypełnić wszelki obowiązki formalno-prawne z dziedziny ochrony środowiska.