Analizy i badania środowiskowe – nasza oferta

Szeroki wachlarz usług w dziedzinie ochrony środowiska oferuje firma EKOLAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z Kobylnicy pod Poznaniem. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu badań środowiskowych, dbając o zachowanie najwyższych standardów jakości zgodnie z wymogami normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005 oraz obowiązującymi dokumentami PCA.

Posiadamy nowocześnie wyposażone laboratorium analityczne, w którym podejmujemy się przeprowadzenia badania gleby, badania ścieków czy analizy odpadów. Zakres działalności laboratorium obejmuje również wykonanie badania wody zdatnej do spożycia, jak i analizy wód podziemnych oraz powierzchniowych. Z kolei w naszych pracowniach wykonujemy pomiary środowiska pracy, pomiary hałasu i wentylacji oraz szereg innych. Podejmujemy się przeprowadzeniu wielu specjalistycznych pomiarów, np. pomiarów sprężonego powietrza w zakładach farmaceutycznych.

Nasi klienci mogą liczyć również na naszą pomoc przy wypełnianiu obowiązków wynikających z wymogów Prawa Ochrony Środowiska, takich jak: przygotowanie raportów oddziaływania na środowisko czy sporządzanie wniosków o wydanie pozwoleń wodno-prawnych. Zapraszamy do współpracy.


Zostaw numer - oddzwonimy

Aktualności

Akustyka budowlana.

W związku z rosnącym na rynku zapotrzebowaniem na konsultacje i pomoc w zagadnieniach akustyki budynków mieszkalnych proponujemy Państwu:

  • pomiary izolacyjności akustycznej przegród budowlanych wewnętrznych
  • pomiary izolacyjności akustycznej stropów od dźwięków uderzeniowych
  • pomiary drgań przenoszonych przez podłoże na budynki
  • dobór izolacyjności akustycznej stolarki okiennej z uwzględnieniem nawiewników w oparciu o polską normę PN-B-02151-3
  • szacowanie izolacyjności akustycznej przybliżonej R’ przegród budowlanych wewnętrznych oraz stropów z uwzględnieniem przenoszenia bocznego w oparciu o polskie normy PN-EN 12354-1 oraz PN-EN 12354-2
Więcej…
Ankieta.

Zapraszamy Państwa jako naszych Klientów do wypełnienia ankiety, dotyczącej satysfakcji z oferowanych przez nas usług.

Więcej…
Pomiary nielaserowego promieniowania optycznego.

Laboratorium wdrożyło metodę badawczą pozwalającą na ocenę zagrożenia nielaserowym promieniowaniem optycznym występującym na stanowiskach pracy.

Więcej…
Zachęcamy do zapoznania się z nowym, rozszerzonym zakresem akredytacji.

Z przyjemnością informujemy o kolejnym rozszerzeniu zakresu akredytowanych badań wykonywanych przez Laboratorium Ekolab Sp. z o.o.

Więcej…
Ekolab sp. z o.o. - folder

Ekolab sp. z o.o. - projekty unijne

Ekolab sp. z o.o. - ankieta